Josefína hraje svůj první Áčkový turnaj žen na Squashpointu: 12 místo

23.3. 2013

Kollman cup - Jarda skončil na 5. místě

výsledky:  23_3_ Spotarena_pavouk.xls (36,5 kB)

23.3. 2013

"A" turnaj juniorů na Squashareně v Modřanech - kat. G17 - Josefa skončila na 6 místě

16.3. 2013

Pražská Junior Tour 2013

Viki Nezveda se umístil v kat. B10 na 2 místě

7.-9.3.2013

MČR MASTERS Ostrava 2013 (vše v samostatném odd) SkSq drive

na Mistrovství České republiky 7.-9.3.v Ostravě získal Jarda  v kategorii Masters M50 druhé místo.

Finále J. Zajpt-M. Vlasák 2:3 bylo přímým přenosem vysíláno na internetu, rozhodčím byl Tomáš Fořter.

V kategorii Masters M55 získal Jarda Zajpt titul Mistra republiky 2013, když vyhrál skupinu bez ztráty setu.

3.3.2013

Jarda ( SK Squash Drive) a Míša Hájková (1sq Teplice) zvítězili na turnaji smíšených 4 het na Squashpoinu v Praze.